Anoreksja

Dopiero to zdjęcie mi uświadomiło, jak wiele prawdy jest w stwierdzeniu, że to świat mody w dużej mierze stymuluje popularność anoreksji (pomijając inne powody, obecne w życiorysach osób, które na nią zapadają):

anoreksja

 

Chora rzeczywiście wygląda jak szkic. Kurcze, i to ma być ideał piękna…

Gosia zadała sobie trud znalezienia strony źródłowej – polecam, a Tobie, Gosiu, bardzo dziękuję 🙂

10 myśli nt. „Anoreksja

  1. Idea może, ale ideał? Przez powtarzanie zapada w powszechną świadomość. Ten przemysł napędzany jest pogardą kobiety, ba, mężczyzny takoż. Zmiana postrzegania jest celem, stąd tylko krok do zmiany zachowań.

  2. Anja Rubik jest zdecydowanie za szczupła. Nawet Kasia Zielińska także mam wrażenie jest zbyt wychudzona. Wyglądał kiedyś ładnie. Tak kobieco.

  3. No fakt szczupłe ciało lepiej wygląda na ekranie. Widziałam raz Magdę Cielecką na żywo i była bardzo szczupła, za bardzo, ale na ekranie wygląda normalnie. Natomiast jak bardzo dawno temu widziałam – tak mi się wydaje – Katarzynę Skrzynecką to wyglądała na żywo szczupło, a na ekranie prezentuje się może nie pulchnie, ale tak dorodnie.
    Kamera dodaje lat i kilogramów. Nieraz postarza. Jedynie aktorkę Dorotę Kolak jak widziałam w Krakowie na ulicy to była taka sama jak na ekranie. Ładna, zadbana, dojrzała kobieta o normalnej wadze.

  4. byłam, jestem i będę gruba baba z wielkim zadem i cycem i wcale nie narzekam na brak powodzenia chociaż mój target to emeryci po 80 – stare pokolenie wie co dobre…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s