W dniu św. Ignacego z Loyoli

Najpierw – Bożego błogosławieństwa wszystkim duchowym synom (czy może raczej rekrutom – za całym szacunkiem dla ich posługi i formacji  🙂 ) św. Ignacego i tym, którzy dzięki nim wzrastają duchowo!

A teraz anegdotka:

Bazylika OP, msza o 7.30, dziś, czyli we wspomnienie Świętego z Loyoli. Celebrans robi krótkie wprowadzenie, które kończy tak: „to święty, który pomaga rozeznawać duchy. Niech wstawi się za nami, abyśmy i my potrafili rozeznawać duchy. Intencja obecnej mszy świętej: O dobrą żonę”

No cóż, zdecydowanie w tej kwestii ROZEZNAWANIE DUCHÓW się przyda 😀

4 myśli nt. „W dniu św. Ignacego z Loyoli

  1. Ela, Ty kochana nie śmiej się, ja mojego męża wymodliłam sobie i wyprosiłam, kogoś dobrego i cierpliwego, kto ogarnie ten mój demoniczny styl życia i nie ucieknie gdy będę przemieniać się otoczona jego nadprzyrodzoną, altruistyczną i bezwarunkową miłością bo normalna, ludzka miłość tego nie uniesie. Rozeznawanie duchów to także rozpoznanie tej właściwej osoby, z którą stworzy się jedność. Taka modlitwa to zobowiązanie, by szanować i doceniać taki dar i skarb od Boga.

  2. zapomniałam podpisać się powyżej he,he…Ale pomijając już temat żony to muszę przyznać, że Duch Święty jest niesamowity, On daje to poznanie po to, aby chronić tych, którzy noszą Jego znamię. To poznanie ma pozytywny wpływ na wolę. W tył zwrot…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s