Samobójczy kalendarz

W Holandii młodzi chłopcy marokańskiego pochodzenia biją Żydów. I nie tylko Żydów. A Holendrzy wstydliwie odwracają wzrok jak to widzą. Podobny schemat: od społeczeństwa bez granic tolerancji do państwa totalitarnego, przerabiali Niemcy w XX wieku. Tu totalitaryzmu się nie spodziewam, prędzej dyktatury muzułmanów, którzy i tak zaleją ten kraj, bo Holendrom nie chce się mieć dzieci.

Islam jest w tej chwili cywilizacją silniejszą i to wcale nie z powodów demograficzno-gospodarczych: mają żywy przekaz międzypokoleniowy wartości. W stabilnych, silnych rodzinach przekazuje się spójny system wartości, mocno podbudowany religijnie, a więc jedną z najmocniejszych sankcji.

A co robi w tym samym czasie UE?

Publikuje kalendarz dla gimnazjalistów, w którym zaznaczone są wszystkie święta oprócz chrześcijańskich.

Nawet komentować się nie chce.

9 myśli nt. „Samobójczy kalendarz

  1. brak słów… ale na szczęście EU nie zakazała w tym czasie obdarowania się prezentami, choć widocznie zależy im by nie wiedziano z jakiej to okazji…

    • Marokańczycy to muzułmanie, dlatego biją Żydów i dlatego wspominałam o islamie potem. Co by nie mówić islam posiada pewien określony system wartości, odmienny niż nasz, ale jest to system wartości.

  2. …ale lada dzień nie bedzie mozna pisać nic w internecie „gorszącego” i „nietolerancyjnego”, oraz opartego o wiarę w nieistniejące wartości obiektywne. Chyba,że blog się zahasłuje i wejść będzie można tylko na własną, indywidualną, jednostkową odpowiedzialność.
    To i tak dobrze, bo przecież mogą się znaleźć tacy, co to będą chcieli człowieka ratować, bo błądzi, wbrew człowiekowi. Czyżby coś nowego? Pewnie tylko ulepszą, bo technika poszybowała jak ta wolność w marzeniach wielu na świecie…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s