H2O z Watykanu

Świeżo butelkowana! A mowa o nowym portalu informacyjnym YouGoodNewsSource. Informacje o nim zawdzięczam niezawodnej Andalo (chylę nisko czoła 😉 ).

Jeszcze nie przejrzałam całej zawartości, dopiero zaczynam z niego korzystać, ale sprawia wrażenie zrobionego profesjonalnie. Można z niego pobierać za darmo materiały multimedialne: mp3, filmy wideo, teksty (jest do wyboru 8 wersji językowych, niestey polskiej nie ma). W założeniu ma stanowić wsparcie dla katolickich i nie tylko mediów własnie jako źródło materiałów i świeżych wiadomości na temat życia Kościoła. Takie odświeżające źródełko danych. Ciekawe, czy pojawi się tam także zakładka typu: pudelek.pl z najświeższymi plotkami na temat watykańskiego światka 🙂

4 myśli nt. „H2O z Watykanu

  1. Oj tak, andalo szperaczem internetowym jest. Jak to się ładnie oficjalnie nazywa, ekspertem wyszukiwania 😉 Cieszę się, że serwis Ci się przyda.

  2. Hi, hi – zakładki typu „Pudelek” raczej dodawać nie trzeba. Wystarczy nieraz posłuchać naszych dziennikarzy relacjonujących i komentujących watykańskie wydarzenia… Pojawiające się jakże często tzw. nieoficjalne wiadomości zdobyte „ze źródeł zbliżonych do Watykanu” dość szybko nauczyły mnie i moich kolegów trzymać język na wodzy w obecności niektórych dziennikarzy. Choć przecież z drugiej strony do Watykanu mam tylko 10 min. drogi na piechotę, a zatem jakby nie było jestem „źródłem do Watykanu jak najbardziej zbliżonym” :))

  3. Mnie najbardziej rozbrajają niektóre tfurcze newsy – BXVI czy któryś z kardynałów pewnie bardzo by sie zdziwili, że coś takiego podbno powiedzieli!
    A tekst o „źródle zbliżonym” a w zasadzie dość często się zbliżającym rewelacja 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s